PASı SPREYLE NAMEVCUT KıLMAK: OK-151 PAS SöKüCüYü KULLANMA KıLAVUZU

Pası Spreyle Namevcut Kılmak: OK-151 Pas Sökücüyü Kullanma Kılavuzu

Pası Spreyle Namevcut Kılmak: OK-151 Pas Sökücüyü Kullanma Kılavuzu

Blog Article

Mühür yüzeylerin baş yağıı pas, aletlere, ekipmanlara ve hatta makine parçalarına ziyan verebilir. Her neyse ki Özkimsan Uran Kimyasalları cephanenizde bir silah sunuyor: OK-151 Pas Sökücü. Bu derişik formül pasla koygun bir şekilde uğraş fiyat ve püskürtme yöntemiyle fariğ ve koygun bir tatbikat süreci sunar. Bu kapsamlı kılavuz, maden yüzeylerdeki pası dindirmek dâhilin OK-151'in sprey olarak nasıl kullanılacağını açıklıkştırıyor.

OK-151'i Anlamak: Sarplü Bir Pas Tasfiye Çözümü

OK-151, çeşitli maden yüzeylerdeki pas birikintilerini çözmek ve çıkarmak bağırsakin tasarlanmış derişik bir pas sökücüdür. Özkimsan'ın ürün karşı vukuf verirken Güvenlik Olgun Formuna (SDS) çıbanvurmanın yaşamsal örutubet taşımış olduğunı unutmamak gerekir. SDS, OK-151'in kimyevi deşimi, potansiyel tehlikeler ve emin yararlanma prosedürleri üzerine kapsamlı inceliklar sunar. SDS üste OK-151'in belli metallerde yahut belli başlı çsafha koşullarında kullanılmasına ilişikli sınırlamaları da belirtecektir.

Tedarik: Püskürtmeden Önce

OK-151'i kullanmadan önce mukteza aletlere mevla olduğunuzdan güvenli olun ve emniyetliğe öncelik verin:

Önce Emniyet: OK-151 muhtemelen ötümsüz kimyasallar bâtınerir. Her zaman ellik, gözlük, ilgili kimyasallara makul teneffüs aygıtı ve goril giysi kabilinden yaraşır Zatî Esirgeyici Ekipman (KKD) kullanın.
Çhileışma Sahaı: Dumana verilen kalmayı en aza indirmek dâhilin esen havalandırılan bir yer seçin. Mümkünse kilitsiz küreksiz havada çallıkışmak idealdir.
Damlama Bezleri (İsteğe rabıtlı): Çevredeki alanları aşırı su sıçramasından veya damlamalardan sahabet etmek kucakin damla bezler veya plastik örtü kullanmayı düşünün.
Sililik Malzemeleri: Paçavralar, inatçı alanlar için kızgın bir fırça (isteğe bandajlı) ve durulama kucakin bir kez kaynağı gibi harbilik malzemelerini toplayın.
OK-151'in Aktarılması: Püskürtme Silahınızın Kurulumu

OK-151 önceden doldurulmuş bir sprey şişçilikesinde gelmese bile kullanma kolaylığı sinein onat bir püskürtücuzuv aktarabilirsiniz:

şık Sprey Şçalışmaesi: Ayarlanabilir ağızlığı olan, kimyasallara dayanıklı bir sprey şemekesi seçin. Sprey şustalıkesinin eksiksiz evetğundan ve değişik kimyasal maddeler derunermediğinden emniyetli olun.
OK-151'in Aktarılması: Üreticinin tavsiyelerine uyarak zaruri oranda OK-151 konsantresini dikkatlice sprey şustalıkesine aktarın. özen: Tütünı solumaktan veya konsantreyi dökmekten kaçının.
Yağıı Hedeflemek: OK-151'i Hassasiyetle Uygulamak

OK-151'i püskürtme yöntemini kullanarak yüksek bir şekilde nite uygulayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Test Spreyi (İsteğe demetlı): Renkli yahut duyarlı yüzeyler muhtevain, herhangi bir nitelik bozulmasına niye olmadığından emniyetli cereyan etmek muhtevain OK-151'i ıvır zıvır, göze çarpmayan bir alanda sınav etmeyi düşünün.
Aracısız Uygulama: Derin pas birikintileri bağırsakin, sprey şalışverişesini yüzeyden 6-8 inç uzakta tutun ve aracısız etkilenen bölgeye püskürtün.
Yüzeyin Kaplaması: Tüm paslı alanların kaplandığından güvenli olarak eşit ve dolgunca oranda OK-151 kesilme uygulayın. İhtiyaçlarınıza destelı olarak püskürtme memesini nazikçe bir sis veya daha konsantre bir dürüstış bâtınin ayarlayın.
Reaksiyon Süresi: Üretici aracılığıyla belirtilen müddet süresince OK-151 çözümünün sihrini göstermesine müsaade verin. Reaksiyon süresi pasın şiddetine bağlamlı olarak değişlemebilir.
Hasımı Silahsızlandırmak: Pası öldürmek ve çalmak

Reaksiyon süresi tamamlandıktan sonrasında:

Karıştırma (İsteğe Ilgilı): İnatçı pas ciğerin, çözeltinin beklemesine mezuniyet verdikten sonrasında yüzeyi hafifçe çalkalamak derunin dürüşt bir fırça kullanın. Bu inatçı pas parçızdırapklarının gevşemesine yardımcı mümkün.
İyice Durulayın: OK-151 kalıntılarını ve Pas sökücü OK-151 püskürtme yöntemi gevşemiş pas parçinciticiklarını bertaraf etmek derunin bütün meydanı nezih suyla iyice durulayın.
Nötralizasyon (İsteğe Rabıtalı): Kabartma tozu çözeltisiyle yahut ticari bir nötrleştiriciyle nötrleştirmenin muktezi olup olmadığını tespit etmek için SDS'ye yahut üreticinin talimatlarına bakın.
Kurutma: Elan lüks kullanmadan yahut saklamadan önce, işlemlenmiş yüzeyin külliyen kurumasını bekleyin.
Savaşın Ötesinde: Pas Önleme İpuçları

Boyama yahut Istila: Gelecekteki pas oluşumunu en aza indirmek midein temizlenmiş mühür yüzeyi pas önleyici bir boya yahut istila ile boyamayı veya kaplamayı düşünün.
Gönen Yoklamaü: Metal nesneleri kabil başüstüneğunca kuru ortamlarda saklayarak neme verilen kalmayı en aza indirin.
Prezantabl Hizmet: Metal yüzeyleri pas belirtileri açısından ahenkli olarak inceleyin ve elan şu denli hasarı önlemek kucakin derhal karışma edin.
OK-151 Spreyin Gücü: Pas Temizlemede Kullanışlı Bir Çözüm

OK-151 püskürtme yöntemi, çeşitli maden yüzeylerdeki pasla mücadelede hızlı ve ruhlu bir hat sunar. Güvenliğe öncelik vermeyi, üreticinin talimatlarını izlem etmeyi ve ürünü dikkatli bir şekilde uygulamayı unutmayın.

Report this page